|
A nie pomyśleliście że było trochę tak że Bednarz wierzył że w 3 rundzie trafimy na kogoś innego nić Barca, dlatego szukał piłkarzy co od razu nas wzmocnią żeby to było realne? Byli to piłkarze z wysokimi kontraktami i już doświadczeni.
Moim zdaniem cele powinny się teraz zmienić. Bo na grupę UEFA mamy szansę z tym składem jako podstawowy. Natomiast wolałbym żebyśmy pozyskali kilku piłkarzy którzy się rozwiną i wzmocnią wartość drużyny i piłkarsko i ekonmicznie.
Tylko nie wiem czy RN zgodzi się na pozyskanie np. 3 nowych Jirsaków. Bo jeżeli nie to jest to działanie na szkodę spółki. Szczególnie wobec prawdopodobnie wypracowanej już wysokiej nadwyżce budżetowej.
|