Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 09.08.2008, 14:08
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie wkręcasz takie wymysly, po to by mi imputować jakobym je wypowiedzial i by je nastepnie skrytykować. Wkrecasz sobie rzeczy których nikt tu nie powiedział.

A to dlatego że gdy na topie jest krytykowanie mocarstwowosci Rosji i ich gierek - grzecznie spytałem, po co Tusk przywraca ludzi WSI?
Pisalismy o wojnie w Gruzji , o NATO a ty piszesz o przywracanych ludziach z dawnych WSI przez Tuska.Jesli piszesz w takim kontekscie to nie dziw sie ze mozna z tego wyciagnac takie wnioski ,ze Tusk chce nas oddac Rosji i ze dziekujmy Macierewiczowi ze to uczynil.Argument typowy z kazdej jałowej debaty politycznej ,w ktorej kazdemu mozna przypisac wszystko