Coś się stało w tej rundzie bo w poprzednich wydawaliśmy ok 1mln Euro na rundę.
Dziwi mnie to bo nawet taki jeden dobry transfer by się przydał.
Ale otwarcie po meczu z Beitarem zmieniłem zdanie i uważam że jeżeli rzeczywiście mamy kupić jednego gracza to wolałbym żeby to był pomocik.
Coś mi się wydaje że Bednarz jest już zmęczony w tej rundzie. Nie przygotował żadnych propozycji które Cupiał by zaakceptował jako ciekawe i warte inwestycji. Moze po prostu się wypalił przez pierwsze 2 rundy i trzeba dać mu odpocząć? Ale żeby od razu zwalniać? Takiego gościa co nam tylu dobrych graczy sprowadził w sytuacji kiedy nasz pion sportowy jest taki kiepski? Większa będzie jego odprawa niż dokoptowanie DO składu np. Mielcarskiego.