Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
1022
09.08.2008, 14:03
1 połowa meczu ŁKS-Odra tragicznie słaba. Gdyby nie lokalny patriotyzm i milosc do klubow ,to nie wiem czy ktos normalny by placil zeby takie cos ogladac..Liga Polska 67 na swiecie ? Nie dziwie sie..
K_2
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez K_2