Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 09.08.2008, 14:03
1 połowa meczu ŁKS-Odra tragicznie słaba. Gdyby nie lokalny patriotyzm i milosc do klubow ,to nie wiem czy ktos normalny by placil zeby takie cos ogladac..Liga Polska 67 na swiecie ? Nie dziwie sie..
Odpowiedz cytując