Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1504
Stary 09.08.2008, 14:02
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Czyli gdyby Macierewicz nie zlikwidowal WSI ,to dzis mielibysmy wojne z Rosja ?.
Jeśli wstepujemy do NATO to wypada by kadry polskich służb byly nie powiązane z KGB. Przez wiele lat aż do likwidacji WSI Polacy byli wśród oficerów NATO traktowani jako osoby drugiej kategorii, wlasnie z powodu genezy WSI.

Jesli to nie jest dla Ciebie żaden argument to zrozum że zwykla przyzwoitość zwykła wymagała by przedłużeniu KGB uniemiożliwić legalne działanie w Polsce.

Cytat:
Jak rozumiem Gruzini maja swoje WSI ,ktore nie zostalo rozwiazane i wywodzi sie ono z ZSRRi to ono sprowokowalo konflikt wojenny ?


Niektorzy maja naprawde bardzo ciekawe konkluzje ,nawet o wojne Rosji z Gruzja mozna obwinic Tuska..

Nie chce sie naprawde tutaj klocic o takie bzdury ,ale to taka dygresja o co mozna obwiniac Tuska i jak merytoryczna i konstruktywna jest opozycja w tym kraju.
Sam sobie wkręcasz takie wymysly, po to by mi imputować jakobym je wypowiedzial i by je nastepnie skrytykować. Wkrecasz sobie rzeczy których nikt tu nie powiedział.

A to dlatego że gdy na topie jest krytykowanie mocarstwowosci Rosji i ich gierek - grzecznie spytałem, po co Tusk przywraca ludzi WSI?