Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
1020
09.08.2008, 13:51
Wie ktoś, dlaczego Legioniści mają na koszulkach napisy inną czcionką niż pozostałe kluby Ekstraklasy?
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r