Sędzia napisał(a):

Nie przesadzałbym z tą wojną na całego.
Skoro Gruzini mieli wczoraj straty 30 żołnierzy, Rosjanie w pewnym momencie 15, to co to za wojna.
Wojna na całego była w Czeczeni, teraz każdy się powstrzymuje, widać że nikt nie chce żeby się to w jakąś krwawą łaźnię przerodziło.
Ale później może być różnie.
|
hmmm jeżeli rozpatrujemy to pod takim względem to ok. Tylko co z tym 1.5 ofiar wśród ludności cywilnej :/ (jak na razie)