Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 09.08.2008, 13:08
Nie SKWK tylko klub poinformował na stronie oficjalnej:
"Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości. Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie."

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4300



czyli od dzisiaj.. moze napisz komenta pod tym newsem to Ci pewnie odp. co i jak.
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 09.08.2008 o godz. 13:13.
sezon ogórkowy = nuda