Nie SKWK tylko klub poinformował na stronie oficjalnej:
"Jednocześnie już od
jutra bilety sprzedawane będą w
wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości. Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie."
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4300
czyli od dzisiaj.. moze napisz komenta pod tym newsem to Ci pewnie odp. co i jak.