|
Wojna z Gruzją jest wojną o dominację całkowitą o ropę i gaz.
Przez Grzuję idą idą już i szły by rurociągi, do Europy co skomplikowało by sprawę. Żal mi Gruzinów, bo nie mają szans.
Jednocześnie Ruscy zaatakowali akurat na czas olimpiady.
Świat patrzy na Pekin, więc cała uwaga nie pójdzie na nich.
Ruscy zawsze byli wredni. Ich sposób myślenia. Tak jak myślą o Polsce, jako o zdrajcach, że Katolicy, że proeuropejscy!
|