Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 09.08.2008, 13:07
Wojna z Gruzją jest wojną o dominację całkowitą o ropę i gaz.
Przez Grzuję idą idą już i szły by rurociągi, do Europy co skomplikowało by sprawę. Żal mi Gruzinów, bo nie mają szans.

Jednocześnie Ruscy zaatakowali akurat na czas olimpiady.
Świat patrzy na Pekin, więc cała uwaga nie pójdzie na nich.

Ruscy zawsze byli wredni. Ich sposób myślenia. Tak jak myślą o Polsce, jako o zdrajcach, że Katolicy, że proeuropejscy!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.