Kamson napisał(a):

Ja tam widziałem ładną jaskółke w wykonaniu Radovicia. Po mojemu nie było. Ale jemu ciężko będzie w tym sezonie wywalczyć karnego, a nawet wolne. Wszyscy sędziowie są na niego uczuleni. On jest mistrzem gryzienia trawy bez styku z rywalem.
Co do bramki Lewandowskiego. No fakt ładnie to wyglądało ale teraz w erze Jogi Bonito 12 latki strzelają takie bramki. Co nie zmienia faktu, że bramka była ładna
|
to pokaż mi takiego 12latka w L I D Z E
dziękuje.
W epoce drewninej polskiej piłki, takie bramki robią wrażenia. Olać to że to znienawidzony Lech, liczy się dobro polskiej piłki nożnej i jej myśli szkoleniowej czyż nie
Fajną drużyne mają, dobrze że ze Smuda!