Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1019
Stary 09.08.2008, 12:59
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Ja tam widziałem ładną jaskółke w wykonaniu Radovicia. Po mojemu nie było. Ale jemu ciężko będzie w tym sezonie wywalczyć karnego, a nawet wolne. Wszyscy sędziowie są na niego uczuleni. On jest mistrzem gryzienia trawy bez styku z rywalem.

Co do bramki Lewandowskiego. No fakt ładnie to wyglądało ale teraz w erze Jogi Bonito 12 latki strzelają takie bramki. Co nie zmienia faktu, że bramka była ładna
to pokaż mi takiego 12latka w L I D Z E

dziękuje.

W epoce drewninej polskiej piłki, takie bramki robią wrażenia. Olać to że to znienawidzony Lech, liczy się dobro polskiej piłki nożnej i jej myśli szkoleniowej czyż nie

Fajną drużyne mają, dobrze że ze Smuda!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując