Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
zolwik
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
185
09.08.2008, 12:58
Sprzedam Sony Ericssona K700: stan obudowy średni, czasami zawiesza sie joy, niema tylniej klapki na baterie,
oraz T630 cały komplet stan idealny.
PRIV
zolwik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zolwik
Znajdź inne posty napisane przez zolwik