Bylem na Camp Nou i oni nic nie wiedza na temat sprzedazy biletow na sektor Wisly w kasach... Babka powiedziala, ze moze w poniedzialek cos wiecej bedzie wiadomo. Skad SKWK ma ta wiadomosc o sprzedazy biletow i z kim to uzgadniali?
ps inna sprawa, ze nie dziwie sie ze babka nic nie wie...hiszpanska mańana
