Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.08.2008, 12:53
Bylem na Camp Nou i oni nic nie wiedza na temat sprzedazy biletow na sektor Wisly w kasach... Babka powiedziala, ze moze w poniedzialek cos wiecej bedzie wiadomo. Skad SKWK ma ta wiadomosc o sprzedazy biletow i z kim to uzgadniali?

ps inna sprawa, ze nie dziwie sie ze babka nic nie wie...hiszpanska mańana