Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
1496
09.08.2008, 12:45
Mysle ze konflikt w Gruzji mozna "zadedykowac" wszystkim Euro-sceptykom.
Juz wiecie po co Polska jest w NATO i w UE ? Gruzja jest sama ,to Ruscy im wjezdzaja jak ciepły nóż w masło.NATO dziala przynajmniej jak straszak.
K_2
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez K_2