Temat
:
Konkurs o Wiśle - 4 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
171
09.08.2008, 12:21
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Wynik: 3:0
Skład: Pawełek - Singlar, Cleber, Diaz, Piotr Brożek - Małecki, Cantoro, Mączyński, Zieńczuk - Niedzielan, Dawidowski
Zmiany: Łobodziński, Boguski, Paweł Brożek
Bramki: Niedzielan, Zieńczuk, Diaz
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r