Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 09.08.2008, 12:21
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Wynik: 3:0
Skład: Pawełek - Singlar, Cleber, Diaz, Piotr Brożek - Małecki, Cantoro, Mączyński, Zieńczuk - Niedzielan, Dawidowski
Zmiany: Łobodziński, Boguski, Paweł Brożek
Bramki: Niedzielan, Zieńczuk, Diaz
Odpowiedz cytując