|
Nie wiem czy coś znowu się zmieniło. Dzisiaj znowu na transfermarkt.de ukazała się sylwetka Nei w barwach Wisły.
Chodzi mi o to że wykreślono go już. A dzisiaj znowu się pojawił.
Ktoś wie co z Gołosiem i kiedy będzie gotowy do gry? Może Skorża go nauczy chociażby na defensywnym pomocniku.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 09.08.2008 o godz. 11:43.
|