Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2984
Stary 09.08.2008, 11:35
Nie wiem czy coś znowu się zmieniło. Dzisiaj znowu na transfermarkt.de ukazała się sylwetka Nei w barwach Wisły.

Chodzi mi o to że wykreślono go już. A dzisiaj znowu się pojawił.
Ktoś wie co z Gołosiem i kiedy będzie gotowy do gry? Może Skorża go nauczy chociażby na defensywnym pomocniku.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 09.08.2008 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując