Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1015
Stary 09.08.2008, 10:59
Obiektywnie: nie było.

Sam Radovic miał w 77 minucie bodajże wymarzoną sytuację do strzelenia gola... raz w nogi Gliwy , dwa w boczną siatkę...

Niezły z niego grajek jak na naszą ligę, ale zamiast symulować niech najpierw strzela z 5 metrów do bramki zamiast w bramkarza...
Odpowiedz cytując