Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 09.08.2008, 08:37
Przekłuty balonik napompowany najczęściej przez pismaków lub niektórych za dużo chlapiących grajków nie boli ani, ani. Tym bardziej, że (na razie przynajmniej) nie nas dotyczy.

Ale mówić o pęknięciu to trochę za szybko. 4-5 kolejek trzeba, by coś było widać. Drużynę tworzą i cementują mecze, szczególnie te o wysoką stawkę. A i Lech i Legia mają dalsze eliminacje UEFA przed sobą, będzie się czas rozkręcić. Oprócz nich już się dobrze pokazały Polonia W. i Bełchatów a to dopiero początek kolejki. Ciekawy sezon się szykuje, oprócz wymienionych jeszcze jest parę drużyn, które też coś będą dla siebie ugrać.

Najważniejszy jest teraz mecz z Bytomiem, chciałbym zobaczyć potwierdzenie tego co pokazał mecz z Beitarem: na każdą pozycję jest ktoś wartościowy w zastępstwie.
Jeśli to się potwierdzi, to niech inni się martwią . Wtedy Skorża będzie miał kompletne elementy puzzle'a a układanie takich łamigłówek to mu nawet nieźle wychodzi.

A ja sobie (choćby przez najbliższych parę dni) o niespodziance z Barcą pomarzę .
Ostatnio edytowane przez harthausen : 09.08.2008 o godz. 08:52.


Odpowiedz cytując