Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2982
Stary 08.08.2008, 23:56
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Myślę że to dobrze. Napastników mamy w miarę ok. Niedzielan wraca do formy. Zawsze można tam postawić Boguskiego. Niedzielan i Brożek są dobrze opłacani i dlatego szkoda zatrudniać na 1 miejsce w ataku 3 piłkarza z tak dużymi zarobkami.

Lepiej pieniądze z tego piłkarza przeznaczyć na kupno dobrego środkowego pomocnika i ew. skrzydłowego. System 451 jak widać u nas zaskoczył i nie sądzę żebyśmy z niego zrezygnowali.

Liczę że te pieniądze co miały iść na Nei pójdą na środkowego pomocnika. I myślę że tym razem nie są to marzenia ściętej głowy, bo czuję że jeżeli się tak nie stanie to czyjeś głowy niedługo polecą.
Jednocześnie o wiele łatwiej znależć świetnego pomocnika jak na nasze warunki za ok 1mln Euro niż napastnika. Ten Nei wcale nie musiałbyć wyjątkowy a lepiej jak i w lidze Skorża będzie ćwiczył efektywność i zgranie w 451.
Jeżeli Twoje przeczucia się sprawdzą to brazylijski amator z Antypodów z kartą w ręce będzie najlepiej opłacanym piłkarzem w historii polskiej piłki ;-)

A tak na powaznie to uważam ,że cała to zamieszanie z Nei'em to była grubymi nićmi szyta ściema i tyle. Szkoda tylko ,że tak wielu dało się na te obietnice bez pokrycia nabrać.
Odpowiedz cytując