jova napisał(a):

|
Mam pytanie do kolegów z Warszawy: skąd bierze się tak duże poparcie dla Urbana ze strony kibiców Legii?
|
duze tzn jakie?
"Jesteś z Grodziska, mówię ci, zawsze stąd byłaś skończ już wreszcie śnić, nie jesteś z Warszawy mówię ci, jesteś z Grodziska..."