Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 08.08.2008, 23:04
Ale panowie ,rownie kluczowa kwestia oprocz podejcia pilkarzy Barcelony do meczu(,tu uwazam ze beda skoncentrowani,i nas nie zlekcewaza -to profesjonalisci tu nie ma miejsca na prowizorke.),BEDZIE MENTALNA POSTAWA NASZYCH PILKARZY.


Albo wyjda na Camp Nou najpierw porobic sobie fotki(jak 7 lat temu ale wynik nie byl tragiczny)i zagrają byle nie przegrac wysoko,i myslac asekuracyjnie "No ale przeciez my o grupe UEFA mamy grac"...i w tym momencie wlsciwie juz bedzie po zabawie,Albo Skorza wbije im do glowy ,ze futbol jest nieprzewidywalny i zrobi z nich 11 wojownikow chcacych osiagnac dobry wynik na Camp Nou.

Niestety sam nie wiem jak to bedzie,choc jak juz czytalem bodaj 3 dni temu wypowiedz Baszcza ze jada tam raczej na "przygode" to boje sie o to pierwsze w/w rozwiazanie.


Cytat:
Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona!

http://www.futbolnet.pl/news/nawet_s...__64 184.html
Ha ! piekny artykuł.

Napewno kibicowsko w LM jestesmy juz dawno,i to wlsciwe potwierdzaja pilkarze ,trenerzy innych druzyn ktore przyjezdzaja pierwszy raz na Wisle,czy to do Polski.
Oni wogole niezdaja sobie sprawe ze mozna np caly mecz dopingowac.
Przypomnicje sobie slowa zawodnikow Realu(tak ,tak.) slowa trenerow Iraklisu ,Victorii,pilkarzy Neijmegen.

Na Barcy tez musimy zrobic takie pieklo jak z Beitarem i jestem pewien ze bedzie to mialo wplyw na gre ICH(nie sa przyzwyczjeni do dopingu caly mecz) nie naszych,bo nasi wiedza jak sie dopinguje w Polsce.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.08.2008 o godz. 23:13.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując