Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 08.08.2008, 22:17
W meczu z Barcą zawodnicy Wisły będą mieli okazję pokazać się w szeszej publiczności bo takie mecze ogladają setki milonów ludzi. 2-1 na wyjeździe nie byłoby złe, a na R22 wynik jest otwarty.
Odpowiedz cytując