Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 08.08.2008, 22:10
Zamiana Bednarza na Mielcarskiego to jest zły pomysł. Niestety, ale Greg zachował się nie odpowiednio krytykując transfery Bednarza, bo bedąc w Wiśle dal się poznać jako przeciętny menago. Z jego pomysłów na sprowadzenie rezerowych zawodników Porto czy Benfiki nic nie wyszło. Z Petrescu miał niby wizje, tylko o ograniczonym budżecie zapomniał. Więc niech się teraz nie wpierd...la.
Odpowiedz cytując