|
Panowie pomocy! Mieszkam zbyt daleko aby kupić bilety osobiście :/ Czy ktoś mógłby kupić mi 3 bilety na sektor D lub E?(wyślę zaliczkę na konto) a do każdego biletu dodam 50 zł dla kupującego. Po otrzymaniu biletów pocztą wyślę resztę kasy. Proszę pisać na priva.
|