Wyświetl pojedynczy post
damianol1991
Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Warmia-Mazury

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.08.2008, 21:26
Panowie pomocy! Mieszkam zbyt daleko aby kupić bilety osobiście :/ Czy ktoś mógłby kupić mi 3 bilety na sektor D lub E?(wyślę zaliczkę na konto) a do każdego biletu dodam 50 zł dla kupującego. Po otrzymaniu biletów pocztą wyślę resztę kasy. Proszę pisać na priva.