Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2978
Stary 08.08.2008, 21:14
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
matthewG napisał(a):

W FM Nei jest dość cienki, A nie zgodze się, że Felipe to dobry pomysł. Koleś, który w wieku 27 lat biega po bosikach w Asutrali nie może być dobry. A widać, że my się transferów nie doczekamy, po prostu coś z polityką transferową jest nie tak.
Piechna, koleś który w wieku 28 lat dopiero zadebiutował w Polskiej zaznaczam W Polskiej Ekstraklasie. A okzałao sie że taki on słaby nie był.
Widać że masz zacne źródła informacji rodem z FM-a i nie znalazłeś w Australii zacnych piłkarzy ; )
Człowieku najpierw zobacz potem oceń, Diaz jeszcze nie przyjechał i był przez was skreślony...

ciekaw jestem czy teraz będą jakieś wzmocnienia, ponoć po pokonaniu Beitaru miało być kilka...
Odpowiedz cytując