Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#959
Stary 08.08.2008, 20:58
Brawo do GKS-u za wywiezienie 3 punktów z ciężkiego terenu. Przyszedł Janas i 'przyniósł' nową jakość do Bełchatowa.
Szczerze mówiąc po Lechu spodziewałem się o wiele więcej. Nie przypuszczałem, że przegrają z GKS-em i w dodatku na własnym stadionie. Balonik pękł i bardzo dobrze. Reiss - po co była ta napinka
Wie ktoś ile było kibiców w Poznaniu!?
Odpowiedz cytując