Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2977
Stary 08.08.2008, 20:07
Od teraz za snucie wspaniałych lub tragicznych wizji kto mógłby przyjść a kto ma być sponsorem lecą bany. Zapraszam do gdybym był Bednarzem i Nibylandii
Odpowiedz cytując