Wyświetl pojedynczy post
phatfarm
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.08.2008, 19:02
dla osob ktore sa zainteresownae ogladniecim meczu w barcelonie, a ktorym zalezy na czasie i maja do dyspocyzji srodki finansowe proponuje polaczenie typu Polska autokar do Wiednia tam w Samolot i do Barcelony...
wiecej informacji co i jak na PW

do zobaczenia w Catalonii
"Nawet gdy wszyscy inni zdradzą My dochowamy wierności,
by zawsze na ziemi powiewała choć jedna flaga dla Was"