Incognito2192 napisał(a):

|
Nawotczyński nie grał źle, nie widze innego stopera za darmo do sprowadzenia.
|
Janas też kiedyś nie grał źle... Podobnie Żmuda... Zieliński... Łapiński.. Cała masa polskich obrońców nie grała źle... W innym temacie napisałeś że go zesłali do młodej Jagi a tutaj chcesz żeby go sprowadzać jako rewelacyjne uzupełnienie składu...
Pomyśl... to nie boli...