Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 08.08.2008, 18:37
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Nawotczyński nie grał źle, nie widze innego stopera za darmo do sprowadzenia.
Janas też kiedyś nie grał źle... Podobnie Żmuda... Zieliński... Łapiński.. Cała masa polskich obrońców nie grała źle... W innym temacie napisałeś że go zesłali do młodej Jagi a tutaj chcesz żeby go sprowadzać jako rewelacyjne uzupełnienie składu...

Pomyśl... to nie boli...
Odpowiedz cytując