Mareq napisał(a):

|
Napisz mi dlaczego w NATO karty rozdają Niemcy a nie Brytyjczycy na ten przykład . Albo dlaczego Niemcy a nie Włosi na których terytorium znajdują się główne bazy z których dokonywano nalotu .
|
W NATO rozdają karty Amerykanie. Druga siłą sa Niemcy. Rozbiór Serbii tym dwóm państwom był na rekę z z zupelnie innych powodów, i na dobrą sprawę swoją pieczeń cudzymi rękami, wyjeli z ognia Szwaby - rzekłbym mistrzostwo świata i uczyć się naszym pożal się boże politykierom, od nich.
Cytat:
|
Teraz , to chyba mało . 1,800.000 zamieszkuje Kosowo . W 1999 na pewno było ich więcej w Kosowie niż 45 tys
|
A co to ma do rzeczy?
W Osetii jak i Kosowie te mniejszości to większości. Ba obydwie dopiero od XIX wieku stanowią tam większość, mało tego obydwie są ludnością napływową - sytuacja całkowicie tożsama - bo akurat Abchazowie sa u siebie, i tu zdecydowanie mamy z sytuacja na korzyść Abchazów.
No chyba że uwazasz iż 1800 tys. w wiekszości muzułanów, ma wieksze prawa niźli 45 tys. chrześcijan (o ponad 2500 letniej historii) w tozsamej sytuacji.
Aaa palenie dokumentów to morderstwa i ludobójstwo..
Nie rozśmieszaj mnie Raczakiem, bo mi zajady popekają.
Kazdy przeciętnie zorientowany wie, iż to była prowokacja Albańców, a te trupy "cywilów" to terroryści z UCK polegli podczas walk z Wojskiem Serbskim, przebrani w cywilne łachy.
Cytat:
|
+ wcześniejsze dokonania Milosevica w odbudowie a raczej utrzymaniu wielkiej Jugosławii
|
Aaaa..
Brakło argumentów na zbrodnie przeciw Albańcom to się w las dyskusje chce puścić.
Cytat:
A co ma Osetia pn do Gruzji ? To niech sobie tam Rosjanie utworzą raj na ziemi dla miłowanych przez nich Osetyjczyków
|
Z czego brechtasz?
Ktoś coś pisał o Osetii pn?
Na terytorium Osetii Południowej Osetyjczycy stanowią zdecydowana wiekszość, wystarczy że wezmą przykład z Albańców i będzie ich tam z 95%.
Daj im szanse, może Rosjanie dadzą im parasol ochronny w tym, jak Twoje "NATO" Albańcom.
Cytat:
Z tego co mi wiadomo Wojwodina nie zmieniła przynależności terytorialnej po 1999 r
Najpierw piszesz , że rolę w tej wojnie odgrywał tylko Niemcy i Amerykanie a teraz mieszasz do tego Węgrów .
|
Umiesz czytac ze zrozumieniem? - napisałeś że nie ma państwa Nato graniczacego z Serbią. Dałem tylko jeden przykład bo i Rumunia, bo i Bułgaria..
Cytat:
|
Jesteśmy w SOJUSZU PÓŁNOCNOATLANTYCKIM od prawie 10 lat . Razem w sojuszu z Niemcami .
|
I co z tego? - sojusze niby sa wieczne?
Spało się na lekcjach historii?
Cytat:
|
,,Najwyższy Czas!" prezentuje Ci błędną wizję świata .
|
Daruj sobie tą dziecinade, nie jestem Zbychem czy też.. Tobą.
Nie zbiłeś niczego, więc zaczynasz pieprzyc od rzeczy.
Cytat:
|
Po drugie po co stawiasz jakieś filie i fobie na szali .
|
Tiaaa - wylazły z Ciebie, jak słoma z butów.. więc się o tego odniosłem
Cytat:
|
Indywidualizujesz atak na Kosowo jako pomysł Niemców , co jest bzdurą .
|
Ojj nie. Doceniam tu tez wybitna krótkowzroczną polityke Amerykańców.
Cytat:
|
Natomiast nie ma wątpliwości , że za interwencją w Gruzji stoi tylko jedno państwo . Jest nim Rosja .
|
Buhaha buhaha
Malutka Gruzja postanowiła pierwsza zaatakować, wiedząc że wymierza policzek kolosowi, nie mając poparcia USA?
I jeszcze jedno, co za różnica ile państw naraz popełnia sk.. ? Wina jest mniejsza, jak jest ich więcej czy co?
