Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2972
08.08.2008, 18:05
Nei żądał większych pieniędz = Nie żądał większych pieniędzy
Nei powinien iść na ustępstwa. Bo jak zarabiał 200tys Euro to nie sądzę żeby suma sumarum Wisła mu gorsze warunki zaproponowała. Więc niech się wypcha jak chce na nas zrobić biznes.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter