Zbychu napisał(a):

sandbender,
OK,ale czy posiadasz jakieś wiarygodne dane potwierdzające że właśnie przez istnienie sądów 24h spadła liczba wypadków wywołanych spożyciem alkoholu przez kierowców?
|
Przeciez napisałem, że nie sądzę żeby to mialo jakiś związek.
Napisałem, że ktoś kto już raz został złapany dzięki sądowi 24-godzinnemu może być pozbawiony możliwości popełnienia tego wykroczenia ponownie w oczekiwaniu na wyrok bo go od razu zamkną, a nie że dzięki tym sądom nie pojawią się nowi.