|
Baretto za 400 tys eurasiów a Varga o ile pamiętam - 350 tys eurasiów
Baretto - to królik z kapelusza przed meczami z Guimares, a Varga to pierwszy transfer Petrescu.
W porównaniu z Bednarzem Greg wypada moim skromnym zdaniem blado - główny strzał ( nie liczę Błaszcza, bo tu jego zasługa niewielka) to Paulista. Clebera być może wypatrzył (podobno interesowaliśmy się nim w 2005 roku ale sprowadzony został rok później).
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|