Wyświetl pojedynczy post
jizzz
Banita
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 08.08.2008, 14:57
wislak_olkusz napisał(a):Wyświetl post
Tyś chyba sie .......nął o kant stołu...

To porównujesz pseudo-grajka Stilicia do Jirsaka? Nie mam słów... A Stilicia widziałem gdy grał w Sarajewie i sparingach lechosława. Wg. mnie Semir to nie opierzony piłkarz o klasie średniaka ligowego. Poza tym - .......inicie się w łeb wszyscy myślący że Arsenal naprawdę się o niego pytał... gość by sie dał pokroić za transfer do Kanonierów a przeszedłby do jakiejś Polski?!

PS: jizzz - porównywanie Stilicia z Jirsakiem to jak porównywanie Pawła Brożka z Marcinem Klattem...
A co takiego osiągnął do tej pory Jirsak? Tylko konkrety proszę . Dla mnie to właśnie Jirsak jest przykładem ligowego średniaka
Ale ogólnie się z toba zgadzam : nie ma co porównywać Jirsaka do Stilića. Stilić jest dużo lepszy.
ps:dłużej nie mam zamiaru z tobą dyskutowac gdyż forma twojej wypowiedzi budzi we mnie odrazę
Ostatnio edytowane przez jizzz : 08.08.2008 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując