wislak_olkusz napisał(a):

Tyś chyba sie .......nął o kant stołu...
To porównujesz pseudo-grajka Stilicia do Jirsaka? Nie mam słów... A Stilicia widziałem gdy grał w Sarajewie i sparingach lechosława. Wg. mnie Semir to nie opierzony piłkarz o klasie średniaka ligowego. Poza tym - .......inicie się w łeb wszyscy myślący że Arsenal naprawdę się o niego pytał... gość by sie dał pokroić za transfer do Kanonierów a przeszedłby do jakiejś Polski?!
PS: jizzz - porównywanie Stilicia z Jirsakiem to jak porównywanie Pawła Brożka z Marcinem Klattem...
|
A co takiego osiągnął do tej pory Jirsak? Tylko konkrety proszę . Dla mnie to właśnie Jirsak jest przykładem ligowego średniaka
Ale ogólnie się z toba zgadzam : nie ma co porównywać Jirsaka do Stilića. Stilić jest dużo lepszy.
ps:dłużej nie mam zamiaru z tobą dyskutowac gdyż forma twojej wypowiedzi budzi we mnie odrazę
