Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1458
Stary 08.08.2008, 14:56
Ja p...e co ci PR-wcy wyczyniają ze swoją pacynką

Cytat:

Premier daje przykład - będzie dawcą szpiku


Szef rządu odda dziś prawie pół litra krwi. A jego nazwisko ma trafić do Centralnego Rejestru Dawców Szpiku, w którym jest na razie zarejestrowanych 35 tysięcy Polaków - czytamy w serwisie dziennik.pl..
Żeby oddać szpik kostny, wystarczy wypełnić specjalne oświadczenie, które można otrzymać w stacjach krwiodawstwa w całym kraju. Następnie przechodzi się badanie, które ma wykazać, czy kandydat nadaje się na dawcę.

- Samo pobranie szpiku nic nie boli. W trakcie tego zabiegu można nawet siedzieć i oglądać telewizję. A sam szpik regeneruje się bardzo szybko. Dawca niczego nie ryzykuje, a może uratować życie innego człowieka - tłumaczy prof. Alicja Chybicka, kierownik kliniki onkologii i hematologii dziecięcej we Wrocławiu.

Donald Tusk opublikował raport ze stanu swojego zdrowia. Poza nieznacznie podwyższonym poziomem cholesterolu, premier nie ma żadnych problemów zdrowotnych.
Niebawe pewnie nowe wieści typu:

- premier wyniósł dziecko z płonącego domu,
- premier przeprowadził staruszkę przez ulicę,
- premier obezwładnił bandytę, który wcześniej napadł na matkę z dzieckiem,
- premier wystąpił w najnowszym odcinku telenoweli "M jak miłość" w roli amanta,
- premier wystąpił na scenie śpiewając piosenkę i grając na trąbce.

A obecnie już trwa miniserial: premier leci na miejsce katastrofy do ...Czech !
Szkoda, że nie przyleciał dzisiaj do Krakowa jak rozbiły się rano 3 samochody na 29 - Listopada
Oj dużo nas bedzie (podatników) kosztować jego kampania prezydencka, która jak widać trwa w najlepsze.