W ramach rozluznienia sytuacji proponuje przeczytac o zarobkach grajkow :
Zestawienie najlepiej zarabiających piłkarzy ekstraklasy (kwoty w euro):
1. Inaki Descarga (Legia Warszawa) 330 tys.
2. Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków) 300 tys.
3. Roger Guerreiro (Legia Warszawa) 260 tys.
4. Mauro Cantoro (Wisła Kraków) 250 tys.
5. Andrzej Niedzielan (Wisła Kraków) 250 tys.
6. Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków) 250 tys.
7. Dickson Choto (Legia Warszawa) 240 tys.
8. Mikel Arruabarrena (Legia Warszawa) 230 tys.
9. Łukasz Garguła (GKS Bełchatów) 220 tys.
10. Edson da Silva (Legia Warszawa) 220 tys.
zrodlo : Fakt (crtl+c/ctrl+v z ll )
PS: Bez odbioru,szykuje sie na yyyy pseudoderby
