Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Devan
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Imperium Ugorek
Offline
#
1361
08.08.2008, 14:10
Ja mam takie pytanie bylem dziś w sklepie lacoste i widziałem tam koszulki po 500zl a na allegro widziałem najdroższą po 150 czy te z allegro to jakieś podróby
czemu jest taka róznica cenowa
FORZA WISLA
Devan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Devan
Znajdź inne posty napisane przez Devan