Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kadi
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1359
08.08.2008, 13:55
Mam pytanie czy sklep "świat kibica" jeszcze działa bo zamówiłem koszulkę przelałem pieniądze ale nie dostałem żadnej odpowiedzi o wysyłce. Czekam już trzeci dzie
ń.
Kadi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kadi
Znajdź inne posty napisane przez Kadi