jizzz napisał(a):

Widzę ze prawdziwy z Ciebie znawca futbolu. Tak z ciekawości w jakich kilku meczach go widziałeś?
Teraz do powyższego posta zamiast Stilicia wstaw sobie Jirsaka.
Pasuje?
|
Tyś chyba sie .......nął o kant stołu...
To porównujesz pseudo-grajka Stilicia do Jirsaka? Nie mam słów... A Stilicia widziałem gdy grał w Sarajewie i sparingach lechosława. Wg. mnie Semir to nie opierzony piłkarz o klasie
średniaka ligowego. Poza tym - .......inicie się w łeb wszyscy myślący że Arsenal naprawdę się o niego pytał... gość by sie dał pokroić za transfer do Kanonierów a przeszedłby do jakiejś Polski?!
PS: jizzz - porównywanie Stilicia z Jirsakiem to jak porównywanie Pawła Brożka z Marcinem Klattem...