Wyświetl pojedynczy post
jizzz
Banita
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#941
Stary 08.08.2008, 13:45
Uran235 nie chce mi się komentowac bo Twoje wynurzenia nie są poparte jakimikolwiek sensownymi argumentami, a całość ma tylko potwierdzać z góry założoną przez ciebie tezę.
No bo jak traktować to:
Cytat:
Bosacki by nie wygryzł Choto
pomijając fakt czy Bosacki miałby wogóle ochote grać w przyjaciółce, po czym wnosisz, ze jest to prawda?

albo to :
Cytat:
Bandrowski i Murawski muszę przyznać, że robią na mnie wrażenie, niemniej jednak jak dla mnie to trochę mało jak na zapędy mistrzowskie, ta dwójka nie dała w zeszłym sezonie Lechowi nawet miejsca pucharowego
biorąc pod uwagę, ze Wisła w tym samym składzie zakończyła ligę na 8 miejscu i ją wygrała argument śmieszny bo z góry zakładający, ze piłkarze się nie rozwijają.

a to sprawiło, ze omal nie udusiłem się ze śmiechu :
Cytat:
To, że kogoś dostrzegł Benhałer też mnie nie przekonuje
wyślij CV do PZPN może ktoś cię zauważy i kariera selekcjonera stoi przed tobą otworem

więcej mi się nie chce
Ostatnio edytowane przez jizzz : 08.08.2008 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując