Uran235 nie chce mi się komentowac bo Twoje wynurzenia nie są poparte jakimikolwiek sensownymi argumentami, a całość ma tylko potwierdzać z góry założoną przez ciebie tezę.
No bo jak traktować to:
Cytat:
|
Bosacki by nie wygryzł Choto
|
pomijając fakt czy Bosacki miałby wogóle ochote grać w przyjaciółce, po czym wnosisz, ze jest to prawda?
albo to :
Cytat:
|
Bandrowski i Murawski muszę przyznać, że robią na mnie wrażenie, niemniej jednak jak dla mnie to trochę mało jak na zapędy mistrzowskie, ta dwójka nie dała w zeszłym sezonie Lechowi nawet miejsca pucharowego
|
biorąc pod uwagę, ze Wisła w tym samym składzie zakończyła ligę na 8 miejscu i ją wygrała argument śmieszny bo z góry zakładający, ze piłkarze się nie rozwijają.
a to sprawiło, ze omal nie udusiłem się ze śmiechu :
Cytat:
|
To, że kogoś dostrzegł Benhałer też mnie nie przekonuje
|
wyślij CV do PZPN może ktoś cię zauważy i kariera selekcjonera stoi przed tobą otworem
więcej mi się nie chce