Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
Dudi_93
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
34
08.08.2008, 12:56
Witam, Ja też proszę o informacje, jak mozna najtaniej przedostac sie do Barcelony i ile to bedzie kosztowac?
Dudi_93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dudi_93
Znajdź inne posty napisane przez Dudi_93