jova napisał(a):

|
Mi to się niezbyt podoba. Nie ma co się łudzić, że przejdziemy Barcę. Lepiej skupić się na lidze i od pierwszego meczu grać na 100%, by Legia i Lech zbyt mocno nie uwierzyły we własne siły i szanse na wyprzedzenie Wisły.
|
Ligę to my możemy odrabiać przez cały sezon, chociaż i tak nawet rezerwowym mocno składem myślę, że spokojnie wygramy z Polonią. Najważniejszy jest teraz mecz z Barcą o LM. Walczymy o to cały rok i teraz trzeba się nad tym najbardziej skoncentrować. Mecz ważny także ze względów szkoleniowych na resztę europejskich pucharów w tym sezonie, nawet jeśli będzie nam przeznaczone odpaść z Barcą.