Temat
:
Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie)
Wyświetl pojedynczy post
Creus
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
23
08.08.2008, 12:31
Witam, miałbym takie pytanie. Ile biletów maksymalnie może kupić jedna osoba nie posiadająca karnetu ani KK?
Z góry dzięki za odp.
Pozdro
Creus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Creus
Znajdź inne posty napisane przez Creus