Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1829
Stary 08.08.2008, 12:25
gdybyśmy mieli lepszego bramkarza, śmiało bym napisał ze mamy duze szanse na przejście Barcy, a tak pozostaje Puchar Uefa.

jak tylko widze ze piłka dolatuje w jego strone to cały pospinany jestem.
Strasznie jest niepewny, piłki zdecydowanie nie potrafi złapac, ciągle się od niego "odbija". Sraczki dostaje gdy jest kontra na jego bramke.. nie moge na to patrzec, wole zamknąc oczy. Jedyny minus to własnie Pawełek z całym szacunkiem dla niego, na lige starczy ale na puchary nie bardzo.


A wiadomym jest ze bramkarz jest b. wazną postacią w meczu, dla mnie poza napastnikiem najwazniejszą.
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 08.08.2008 o godz. 12:27.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując