Simao1 napisał(a):

Wracając do tematu, Barca ma nowego, niedoświadczonego trenera. Zespół nie jest ze sobą w 100 procentach zgrany. Messi w Pekinie, a Valdes, bądźmy szczerzy, puszcza szmaty. Trzeba szukać słabych stron. Wisła jest w rytmie meczowym. Może i przesadzam z wiarą w nasz zespół, ale tylko ona potrafi "przenosić góry".
|
oj na to to ja bym nie liczył,Ci zawodnicy graja ze sobą od kilku lat razem wiec raczej o braku zgrania nie ma mowy.Może Ci nowi nie wkomponowali sie jeszcze w skład (Hleb,Alves,Keita).Największy plus że nie bedzie Messiego no ale są przecież Eto,Henry wiec na pewno Cleber z Baszczem beda mieć sporo roboty