Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak z Podkarpacia
Junior Member
Od: 06.2007
Offline
#
33
08.08.2008, 11:49. Prosze O Cennik Dojazdow Na Mecz
Prosze bardzo o cennik dojazdow na mecz Barcelona - Wisła w obie strony. Interesuje mnie droga kolejowa i autokarowa.
Wiślak z Podkarpacia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak z Podkarpacia
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak z Podkarpacia