Temat
:
[1 kolejka] Wisła - Polonia Bytom, 9.08.2008 g. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline
#
14
08.08.2008, 11:48
'Skorża wymieni pół składu'
Powiem szczerze cieszę się z decyzji naszego trenera. Nie powinniśmy ryzykować i wystawiać podstawowego składu w meczu z Polonią. Miejmy nadzieję, że rezerwowy skład poradzi sobie z przeciętną Polonią.
w0lno.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do w0lno.
Znajdź inne posty napisane przez w0lno.