Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.08.2008, 11:48
'Skorża wymieni pół składu'

Powiem szczerze cieszę się z decyzji naszego trenera. Nie powinniśmy ryzykować i wystawiać podstawowego składu w meczu z Polonią. Miejmy nadzieję, że rezerwowy skład poradzi sobie z przeciętną Polonią.