Wyświetl pojedynczy post
lysy82
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1822
Stary 08.08.2008, 11:46
Witam całą Wiślacką Brać. Gratuluje wygranej i awansu, serce rosło
Jestem od jutra na wakacjach w Barcelonie i na pewno pojawię sie na meczu Barca - Wisła. Czy jest jakis wyjazd organizowany u Was do Hiszpanii? Chętnie bym wpadł na sektor gości, wymienił sie barwami i zdarł gardło za Wisełkę Będę wdzięczny za jakieś informacje

Łysy - Lechia Gdańsk
Odpowiedz cytując