Witam całą Wiślacką Brać. Gratuluje wygranej i awansu, serce rosło

Jestem od jutra na wakacjach w Barcelonie i na pewno pojawię sie na meczu Barca - Wisła. Czy jest jakis wyjazd organizowany u Was do Hiszpanii? Chętnie bym wpadł na sektor gości, wymienił sie barwami i zdarł gardło za Wisełkę

Będę wdzięczny za jakieś informacje
Łysy - Lechia Gdańsk