Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 08.08.2008, 11:44
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jaki.. ale coś w tym jest. Przede wszystkim dba się o te dobre zespoły rozstawieniami, ale też UEFA pomaga im w taki sposób że do rywalizacji podchodzą później niż reszta zespołów (my zaczynaliśmy od 2 rundy Barca od 3...) i wiadomo że zespół który już jakieś mecze zagrał będzie w mniejszy lub większy sposób wykartkowany, bo nie ma meczów bez choćby jednego żółtka. I tak jeżeli któryś z Brożków lub Cleber dostanie żółtko na Camp Nou to w rewanżu nie zagrają, podczas gdy Barca jest w komfortowej sytuacji bo u nich żaden z zawodników żółtka na koncie nie ma.
Ale tu chodziło raczej o to, że sędziowie im pomogą.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując