cpc napisał(a):

Zbychu, pytanie, ile ustaw uchwalił obecny rząd i ile zostało skutecznie zawetowanych przez prezydenta, jeśli możesz to wynik podaj w %, dziękuje.
A co do wypowiedzi von Tuska to jeśli premier mówi o oszczędzaniu na emeryturach pomostowych to jest to kpina. Pragnę przypomnieć, że nasz obecny premier jak z resztą spora część obecnej tzw. klasy politycznej jest odpowiedzialna za ruine pod nazwą ZUS. To politycy na własny użytek forsowali w Polsce idee państwa opiekuńczego, które wszystko wyreguluje i o wszystkich zadba, to teraz k**wa mają, upadający ZUS, dług publiczny i społeczeństwo, które domaga się szerokiej pomocy od państwa.
Emerytury pomostowe są faktycznie w wielu przypadkach totalną głupotą, ale jeszcze większą głupotą jest próba trzymania pod kroplówką trupa jakim jest niewątpliwie ZUS.
Można uratować być może tą "firme" - podnieść wszystkim wiek emerytalny dajmy na to do 70tki
|
Elektorat przedemerytalny raczej i tak nie głosował na P0, więc niby dlaczego Tusk ma się nimi przejmować skoro nawet gdyby dostali to co chcą to pewnie by niewdzięcznicy Go i tak nie poparli? Prosta kalkuklacja...